Team Dieren

De Roparun van 2015 vond plaats in het Pinksterweekeinde met de start op zaterdag 23 mei en de finish op maandag 25 mei. In 2015 zijn wij weer uit Parijs gestart. In onderstaande artikelen lees je meer over onze , ervaringen, bloed zweet en tranen... Maar vooral de lol en het plezier wat we beleven met ons team aan dit geweldige evenement.

De opbrengst voor de Roparun 2015 was:

€4280,00

In 2016 gaan wij weer van start met een team. Blijf deze site volgen om op de hoogte te blijven van onze voorbereidingen.

Oliebollen verkoop 21 maart

mrt 02 2015

poster oliebol 232015

Op 21 maart a.s. bakken leden van Gelre Roparun Team oliebollen om geld in te zamelen voor de Roparun. In het Pinksterweekeinde 2015 lopen en fietsen leden van ons team van Parijs naar Rotterdam. Een estafetteloop van bijna 600 km. Met deze prestatie zamelen wij geld in voor de Stichting Roparun. Motto: "Leven toevoegen aan de dagen, waar vaak geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven". De opbrengst van deze actie komt geheel ten goede aan de palliatieve zorg.

Helpt u ons mee? Het is een win-win situatie: U lekkere oliebollen, wij een hoger sponsorbedrag.

Vul hier het formulier in of download het hier in lever het in!!